Szentendrei Evangélikus Gyülekezet

Társoldalak

Frissítve:
2019/07/02

Hirdetések     (Az aláhúzott szövegekre kattintva további részletek olvashatóak)

Novotny Csilla hitoktatónk vezetésével Jézus példázatai életmód tábor lesz július 21-26. között Szigetmonostoron 8-14 éves gyermekek számára. Érdeklődni nála lehet.

Nyári táborainkra Isten hitet és közösséget erősítő áldását kérjük!

Gyülekezetünk önfenntartó. Működésének alapvetően három anyagi forrása van: tagjainak egyházfenntartói járuléka, adománya és perselypénze. Meg szeretnénk köszönni mindazok felajánlását, akik az előző években adóbevallásuk elkészítésénél egyik 1%-ukat a Szentendrei Evangélikus Egyházközségünk Rosa Lutheri Alapítványának, másik 1%-ukat a Magyarországi Evangélikus Egyháznak ajánlották föl, amellyel óvodánkat, és gyülekezetünket közvetlen módon évenként mintegy 400.000 forinttal segítik. Kérjük, hogy erről az idén se feledkezzünk meg! Hálásak vagyunk minden hozzájárulásért. "A jókedvű adakozót szereti Isten." (2Kor 9,9a)

Az adóbevallás ideje lejárt. Megköszönjük az idei 2x1% felajánlásokat, amelyek gyülekezetünk és óvodánk munkáját segítik.

Hirdetésünk minden tárgyát Isten kegyelmébe ajánljuk. Isten békessége, amely minden emberi értelmet felülmúl őrizze meg szívünket és gondolatainkat a Krisztus Jézusban. Ámen.