Szentendrei Evangélikus Gyülekezet

Társoldalak

Frissítve:
2020/02/09

Hirdetések     (Az aláhúzott szövegekre kattintva további részletek olvashatóak)

A február 9-i istentisztelet után gyülekezeti kirándulásra hívogatjuk a testvéreket a Tahitótfalu felett található Nádas-tói rétre.

Szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik 2019-ben egyházfenntartói járulékkal is segítették gyülekezetünk működését. Kérjük, ne feledkezzünk meg gyülekezetünkben folyó hitélet támogatásáról!
Gyülekezetünk önfenntartó. Működésének alapvetően három anyagi forrása van: tagjainak egyházfenntartói járuléka, adománya és perselypénze. Hálásak vagyunk minden hozzájárulásért. "A jókedvű adakozót szereti Isten." (2Kor 9,9a)

Hirdetésünk minden tárgyát Isten kegyelmébe ajánljuk. Isten békessége, amely minden emberi értelmet felülmúl őrizze meg szívünket és gondolatainkat a Krisztus Jézusban. Ámen.