Szentendrei Evangélikus Gyülekezet

Hitoktatás

Frissítve:
2024/04/19

Hirdetések     (Az aláhúzott szövegekre kattintva további részletek olvashatóak)

A Skanzen Tábor idén június 24-28. között kerül megrendezésre.

A minden második évben megrendezésre kerülő Szélrózsa evangélikus ifjúsági találkozó. Idén Nyíregyházán, július 10-14. között kerül megrendezésre, amelyre szeretettel hívogatjuk konfirmandusainkat és volt konfisainkat. Jelentkezni parókus lelkészünknél lehet.
A Szélrózsáról bővebb információ a szelrozsatalalkozo.hu oldalon olvasható, illetve hamarosan egy tájékoztató levelet küldünk.

A Szentendrei Evangélikus Egyházközségben folyó hitélet számára átadott templommal egybeépített parókia (lelkészlakás) helyett a templom közelében található Avar utca 7. szám alatt új parókia kialakítására kerül sor Magyarország Kormánya támogatásával, amelyért ezúton is köszönetet nyilvánítunk.

Szentendrei új parókia létesítése és kialakítása ingatlanvásárlással
A támogatás azonosító száma: EGYH-EOR-21-P-0094     Támogatási összeg: 92.500.000,- Ft

Hirdetésünk minden tárgyát Isten kegyelmébe ajánljuk! Isten békessége, amely minden emberi értelmet fölülmúl, őrizze meg szívünket és gondolatainkat az Úr Jézus Krisztusban.